SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do nas!

W trakcie szkolenia przygotowujemy Cię do samodzielnej pracy w salonie. Każdy kursant, może liczyć na długotrwałe wsparcie z naszej strony i w każdej chwili zwrócić się do nas z pytaniami. Stworzyliśmy też specjalną aplikację, dzięki której klienci mogą Cię łatwo znależć, a Ty masz cały kalendarz w swoim telefonie. A w naszych social mediach na bieżąco z duma prezentujemy kolejne prace, które powstają na szkoleniach w Akademii INQ.

Koń
Tatuowanie na skórze syntetycznej

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Dobrze wiemy, że praca twórcza potrafi wymknąć się poza standardowe godziny. Oficjalnie szkolenie codziennie trwa od 9 do 16, ale kiedy widzimy, ile energii i pasji wkładaja kursańci w naukę, zdarza się, że zostajemy w studio dużo dłużej, aż do zamknięcia etapu prac. Bo sami wkładamy w naszą pracę pasję i energię. 

Niejeden kurs zakończył się łzami i to nie tylko z powodu radości i dumy, ale i smutku, że trzeba się rozstać. Ale nie ukrywamy, że bardzo lubimy, gdy kursańci wracają do nas z pełnym zaufaniem na kolejne szkolenie, by dogłebnie poznać i rozwinąć się w  innym ze stylów. 

Kursant z certyfikatem

NAWET, KIEDY JESTEŚ DALEKO, MY JESTEŚMY BLISKO

Wiemy, że początki dla każdego bywają stresujące, dlatego nawet po skończonym kursie, gdy będziesz wkraczać na samodzielna ścieżkę kariery, możesz liczyć na długotrwałe wsparcie. Kursanci bez wahania mogą się do nas zwrócić z pytaniami dotyczącymi wyceny tatuażu dla klienta, doboru odpowiednich igieł czy stężenia barwników. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu oraz skompletowaniu akcesoriów potrzebnych każdemu tatuażyście. Otrzymasz też wsparcie podczas zakupów u naszych renomowanych dostawców w celu uzyskania rabatu. 

 

APLIKACJA, KTÓRA ŁĄCZY

Natalia i Maciej, założyciele INQ Tattoo School, są również twórcami i właścicielami serwisu dla freelancer’ów beauty oraz aplikacji mobilnej WOWERS służącej do automatyzacji procesów pracy w branży beauty. WOWERS to społeczność artystów z dziedzin tatuażu, fryzjerstwa, makijażu i makijażu permanentnego, stylizacji ubioru, fitnessu, kosmetyki estetycznej, masażu i stylizacji paznokci. Wszystkie oferty usług klient może łatwo wyszukiwać i przeglądać w jednym miejscu, a później wygodnie umówić się na wizytę lub zamówić usługę z dojazdem jednym kliknięciem. Dołącz do naszego serwisu z ogłoszeniami dla branży beauty, zdobywaj klientów i korzystaj ze wszystkich funkcjonalności aplikacji web i na telefon, działającej jako Twój osobisty, wirtualny recepcjonista, którego zawsze masz przy sobie.

RAZEM TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRA SIĘ WZAJEMNIE MOTYWUJE

Facebook, insta Obserwuj nasz social media. na bieżąco udostepniamy tam prace kursantów i publikujemy filmy

; ;